Společnost Chronoswiss oživuje řadu ReSec hodinkami Green Monster a Vertical Blue. Oboje hodinky, vytvořené v duchu inovací, které již dlouho definují tohoto slavného švýcarského výrobce, signalizují příchod nové vzrušující kapitoly značky a její řady ReSec, která uchvátila nadšence již při svém debutu v roce 2020. Vítejte u zrodu nové generace hodinářství.

 

ReSec Green Monster Manufacture: Rekordman znovuzrozený v čase

8c-2.png
(zdroj Chronoswiss)

Hodinky ReSec Green Monster Manufacture, inspirované odvážným duchem závodních vozů Bonneville z 60. let, jsou nejnovějším horologickým hrdinou značky Chronoswiss. Zrodily se z ohnivé představivosti designéra, který se jako dítě nadchl legendou o 17 000 koňských silách vládnoucích solným pláním, a jsou poklonou rekordmanům minulých let. 
 
Green Monster je model, ve kterém se snoubí dědictví s moderním řemeslným zpracováním. Jeho srdce, zcela nový manufakturní kalibr Chronoswiss C.6005, je mistrovským dílem mechanické zručnosti. Je potažen rutheniem a ozdoben ženevskými pruhy Côte de Genève a uchvacuje svým chodem. Ručně gilošovaný číselník skrytý pod závojem CVD povlaku mění barvy – v duhovém tanci postupně přechází ze zelené k modré. Hodinky v pouzdře o průměru 42 mm z titanu 5. třídy neukazují pouze čas, ale vyprávějí příběh o rychlosti, o živých snech zachycených na zápěstí. Jsou ukotveny kvalitním zeleným pryžovým řemínkem, který je stejně odvážný jako precizně zpracovaný.  
 
Green Monster, limitované na pouhých 100 kusů, je oslavou nespoutané radosti a opravdového vzrušení z překonávání hranic. Je to způsob, kterým Chronoswiss dokazuje, že zábavu a sofistikovanost mohou sdílet jedny a tytéž hodinky – vyzývavá deklarace "moderní individuality". Důstojný vyslanec nové generace značky Chronoswiss.

rk-4.png
(zdroj Chronoswiss)

 

The ReSec Vertical Blue Manufacture: Zušlechtění v odstínu budoucnosti 

s3-1.png
(zdroj Chronoswiss)

The Vertical Blue Manufacture zaujímá jiný postoj – jde o eleganci v novém pojetí.  
 
Je to symfonie v modré barvě s číselníkem, který vzdává hold avantgardnímu étosu značky a zároveň zůstává jednou nohou pevně ve světě klasické estetiky. Hodinky Vertical Côte de Genève září modrým povlakem CVD (chemical vapor deposition) neboli chemické napařování, což je přímý důkaz spojení tradičních technik a špičkových technologií značky Chronoswiss. Limitovaná edice pouhých 100 kusů si směle žádá pozornost! 
 
I tento model, který slibuje lehčí a agilnější vzhled na zápěstí, je opatřen revolučním manufakturním kalibrem C.6005 v titanovém těle. V kombinaci s odpovídajícím modrým pryžovým řemínkem je majákem oddanosti značky technickým finesám a harmonii designu.

ee-3.png
(zdroj Chronoswiss)

Líbil se vám tento článek?
Sdílejte ho přátelům.

Další články