Představujeme věrnou reprodukci prvních potápěčských hodinek DEFY z roku 1969. 

ie-1.png
DEFY Revival A3648 (zdroj Zenith)

Hodinky DEFY Revival A3648 jsou vyrobeny v broušeném 37 mm ocelovém pouzdře s jednosměrně otočnou ocelovou lunetou s oranžově tónovanou safírovou vložkou a vodotěsností 60 ATM (600 metrů). Mají černo-oranžový číselník s luminiscenčními ručkami a indexy, pohon automatickým manufakturním strojkem Elite 670 s rezervou chodu 50 hodin a ocelový náramek se skládací sponou. 

PONOŘTE SE DO LEGENDÁRNÍ MINULOSTI 

V tomto debutovém příkladu oživených potápěčských hodinek vzkřísila společnost ZENITH jeden ze svých nejsymboličtějších modelů DEFY Revival A3648. Model A3648, uvedený na trh v roce 1969, měl vodotěsnost 60 ATM, což je na tak kompaktní hodinky značný výkon. Hodinky pohání automatický strojek Elite 670. Pouzdro z ušlechtilé oceli je vybaveno jednosměrně otočnou lunetou se safírovou vložkou a ikonickými, kontrastními černo-oranžovými ručkami a číselníkem. Tento žádaný sběratelský kousek se dodává na ocelovém náramku z pěti článků, který je vytvořen podle náramku původně navrženého slavnou společností Gay Frères pro historickou referenci v roce 1969.

ELITNÍ POHYB 

Kvintesencí automatického strojku je kalibr ELITE vlastní výroby a vývoje, který je součástí nabídky společnosti ZENITH již více než 25 let. Strojek ELITE, který je svými proporcemi ultratenký a svým výkonem bezkonkurenční, poskytuje díky mechanismu automatického nátahu rezervu chodu 50 hodin a může hostit řadu komplikací. 

9j-2.png
DEFY Revival A3648 (zdroj Zenith)

Líbil se vám tento článek?
Sdílejte ho přátelům.

Další články